O nás

 1. Domů
 2. /
 3. O nás

Apartmán Vysoká Lípa

Vážení návštěvníci,

vítejte na našich stránkách. Dopřejte si krásnou dovolenou v jednom z nejhezčích koutů České republiky. Proč cestovat stovky kilometrů do ciziny, když i v naší zemi máme překrásnou přírodu a možnost aktivního odpočinku v prostředí, které je nám vlastní? Hledáte romantiku uprostřed krásných přírodních scenérií, které malíři obdivují již po několik století? Jste na správné stopě, protože právě takové je Českosaské Švýcarsko.

V této lokalitě naleznete mnoho turistických zajímavostí jako jsou:

 • hrady a zámky
 • rozhledny a vyhlídky
 • přírodní památky
 • romantická místa
 • technické památky a umělecké dílny
 • muzea a galerie
 • architektonické památky

Tato nabídka jistě uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Pokud se pro dovolenou v Českosaském Švýcarsku rozhodnete, bude třeba si vybrat ubytování, které splní všechny Vaše požadavky na svobodu pohybu a možnost vlastního řízení času. Naplánujte si tedy svoji dovolenou a s rodinou či přáteli se ubytujte v našem apartmánu ve Vysoké Lípě.

Nabízíme Vám ubytování v původní roubené chalupě zasazené do přírody malebného Českosaského Švýcarska. Chalupa se nachází na krásném klidném místě nedaleko řeky Kamenice.

Pronájem chalupy Vysoká Lípa

Nabízíme k pronájmu celou chalupu zahrnující 3 apartmány po 4 lůžkách. Každý apartmán má své sociální zařízení. V přízemí je kuchyň a společenská místnost s krbem, TV a satelitem. V kuchyni jsou kachlová kamna, el. ploténka a k dispozici je veškeré kuchyňské vybavení.

V letních měsících je zde možnost venkovního posezení pod pergolou s grilováním. Okolo chalupy je rozsáhlá zahrada s bazénem. U chalupy je zajištěno parkování a úschovna kol.

Pronájem stodoly

Stodola je zrekonstruovaný objekt se sedmi apartmány v patře ( 3x dvoulůžkový a 4x čtyřlůžkový ). V každém apartmánu je vybavená kuchyň s lednicí a vlastním sociálním zařízením.V přízemí stodoly je společenská místnost s barem a posezením pro všechny ubytované. Dále je k dispozici ping pong a úschovna kol a kulečník. Venkovní zázemí zahrnuje parkoviště pro ubytované, venkovní posezení pod pergolou s krbem.

Rezervujte si termín na stodola.vysokalipa@seznam.cz, nebo na tel.: 603 440 820

Rekreace Vysoká Lípa

V okolí je mnoho turisticky atraktivních míst např. Pravčická brána, Jetřichovické skály, zmíněný kaňon řeky Kamenice s Dolským Mlýnem. Okolí je vhodné jak pro houbaře, turisty tak i horolezce a cyklisty. Do obce Vysoká Lípa lze dojít pěšky, cca 500 m.

Týdenní pobyty Vysoká Lípa

V našem apartmánu upřednostňujeme týdenní pobyty pro vícečlenné rodiny nebo skupiny.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Sport a zábava

 • bazén
 • pingpongový stůl
 • jízdy na koních (zajistí majitel)

Stravování

 • vlastní

Možnost ubytování  s pastevním ustájením pro majitele koní. Chcete-li  strávit dovolenou se svým koňským parťákem, přijeďte spolu.

Apartmán Vysoká Lípa – dovolená v Českosaském Švýcarsku